Izolacja fundamentów pianką PUR

Zimno w domu – Docieplenie podłogi pianką PUR

Cięgle zimno w Twoim domu?
Dociepl podłogę pianą PUR.

Rewolucyjna i nowoczesna metoda izolacji termicznej podłogi Pur-concept. Ta skuteczna metoda pozwala na dotarcie do trudno dostępnych zakamarków pod podłogą, przez co jest dużo skuteczniejsza od innych form izolacji termicznej budynku.

✅ Proponujemy kompleksowe i profesjonalne ocieplenie podłogi, fundamentów, poddasza, dachu i stropów, a także ścian.

✅ Używamy oryginalnej piany producenta w systemie PURIOS. Tylko taka piana jest w pełni bezpieczna♻️®️ i zapewnia skuteczne ocieplenie.

✅ Elastyczna piana poliuretanowa PURIOS powinna posiadać atest producenta.

✅ Każdy autoryzowany wykonawca piany poliuretanowej Purios po wykonanym natrysku, wypełnia szczegółowo dokument o nazwie Deklaracja aplikatora i przekazuje ją inwestorowi.

Na rynku dostępnych jest wiele pian poliuretanowych, ale różnią się parametrami izolacyjnością, a także powtarzalnością produkcyjną. W przypadku pian poliuretanowych trudno zweryfikować na miejscu, jaki produkt został zaaplikowany np. na poddaszu. Po natrysku piany poliuretanowe wyglądają podobnie, ale mogą różnić się parametrami uzyskiwanej izolacji.

Zupełnie inne właściwości będzie miała przegroda, w którym zaaplikujemy pianę o współczynniku przewodzenia ciepła na poziomie 0,033-0,0036 W/mk (jak np. Purios FR), a inne w przypadku izolacji o parametrze 0,039-0,041.

Mimo, że cyfry wydają się znikome, dla izolacyjności porównywany parametr lambda np. 0,033 purios FR i np. 0,039 innego producenta to prawie 20% różnicy!

Wstrzykiwanie pianki pod podłogę

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!
mobile: 507 604 003
www.pur-concept.eu
Świadczymy usługi na terenie całej Warszawy i w jej okolicach.

Zapraszamy również do naszej firmy RENTIRO Wynajem sprzętu budowlanego i usługi koparko-ładowarką POLDOM Sp. z o.o. Kompleksowa budowa domów oraz DUETTHERM Projekty i wykonawstwo instalacji wewnętrznych