Purinova

Purinova - Producent pianki poliuretanowej PURIOS - Kompleksowo i profesjonalnie

ocieplanie pianką PURIOS

Purinova producent - System Purios - Ocieplanie pianką poliuretanową

ocieplanie pianką poliuretanową

Producent systemów poliuretanowych Purios oraz polioli poliestrowych.

Purinova - producent materiału do izolacji natryskowej PURIOS

PURIOS - producent piany natryskowej, którego jesteśmy dystrybutorem i świadczymy usługi izolacji natryskowej pianą poliuretanową PURIOS

Ta skuteczna metoda pozwala na dotarcie do trudno dostępnych zakamarków pod podłogą, przez co jest dużo skuteczniejsza od innych form izolacji termicznej budynku.

Wystarczy nałożyć piankę, jako izolator, a ta rewolucyjna metoda skutecznie uszczelni wszelkie najmniejsze luki przez, które przedostaje się wilgoć i zimno.

Pianką PUR izolujemy nie tylko poddasza, ale i dachy, ściany i podłogę, a nawet fundamenty i stropy.

✅ Proponujemy kompleksowe i profesjonalne ocieplenie podłogi, fundamentów, poddasza, dachu i stropów, a także ścian.

✅ Używamy oryginalnej piany producenta w systemie PURIOS. Tylko taka piana jest w pełni bezpieczna♻️®️ i zapewnia skuteczne ocieplenie.

✅ Elastyczna piana poliuretanowa PURIOS powinna posiadać atest producenta.

✅ Każdy autoryzowany wykonawca piany poliuretanowej Purios po wykonanym natrysku, wypełnia szczegółowo dokument o nazwie Deklaracja aplikatora i przekazuje ją inwestorowi.

Na rynku dostępnych jest wiele pian poliuretanowych, ale różnią się parametrami izolacyjnością, a także powtarzalnością produkcyjną. W przypadku pian poliuretanowych trudno zweryfikować na miejscu, jaki produkt został zaaplikowany np. na poddaszu. Po natrysku piany poliuretanowe wyglądają podobnie, ale mogą różnić się parametrami uzyskiwanej izolacji.

Zupełnie inne właściwości będzie miała przegroda, w którym zaaplikujemy pianę o współczynniku przewodzenia ciepła na poziomie 0,033-0,0036 W/mk (jak np. Purios FR), a inne w przypadku izolacji o parametrze 0,039-0,041.

Mimo, że cyfry wydają się znikome, dla izolacyjności porównywany parametr lambda np. 0,033 purios FR i np. 0,039 innego producenta to prawie 20% różnicy!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

tel.: 507 604 003

Izolacja natryskowa pianą PUR - zdjęcia: Producent piany PURIOS