PCC PRODEX

PCC Prodex jest czołowym producentem jedno- i dwukomponentowych systemów poliuretanowych. Od 40 lat dostarczamy rozwiązania, które znajdują zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu m.in. budowlanym, chłodniczym, meblarskim, transporcie oraz przemyśle wydobywczym.

Systemy natryskowe

Wyróżnia się dwa rodzaje pian natryskowych: otwarto i zamknięto-komórkowe, które różnią się od siebie zastosowaniem i właściwościami. Wybierając odpowiedni produkt, izolacje natryskowe można stosować we wszystkich przegrodach budynku, uzyskując skuteczną i ekonomiczną izolację, która zapewni komfort termiczny i akustyczny.

Pianką PUR izolujemy nie tylko poddasza, ale i dachy, ściany i podłogę, a nawet fundamenty i stropy.

✅ Proponujemy kompleksowe i profesjonalne ocieplenie podłogi, fundamentów, poddasza, dachu i stropów, a także ścian.

✅ Używamy oryginalnej piany producenta w systemie Ekoprodukt. Tylko taka piana jest w pełni bezpieczna♻️®️ i zapewnia skuteczne ocieplenie.

✅ Elastyczna piana poliuretanowa Ekoprodukt powinna posiadać atest producenta.

✅ Każdy autoryzowany wykonawca piany poliuretanowej po wykonanym natrysku, wypełnia szczegółowo dokument o nazwie Deklaracja aplikatora i przekazuje ją inwestorowi.

Na rynku dostępnych jest wiele pian poliuretanowych, ale różnią się parametrami izolacyjnością, a także powtarzalnością produkcyjną. W przypadku pian poliuretanowych trudno zweryfikować na miejscu, jaki produkt został zaaplikowany np. na poddaszu. Po natrysku piany poliuretanowe wyglądają podobnie, ale mogą różnić się parametrami uzyskiwanej izolacji.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

tel.: 507 604 003