Ocieplanie poddasza Targówek

Ocieplanie poddasza Targówek pianką PUR - Izolacje natryskowe - Izolacja poddasza pianką

Przede wszystkim ocieplenie poddasza pianką PUR to doskonała izolacja jaką można zastosować w sposobach przeciwwilgociowych. Dlatego doskonałej jakości certyfikowana izolacja to świetny sposób na obniżenie rachunków za energię. Ponadto ocieplenie poddasza podniesie komfort życia i zwiększy wartość Twojego domu.

Ocieplanie poddasza Targówek | Izolacje natryskowe pianką PUR.

Poza tym ocieplenie poddasza podniesie również komfort w zamieszkałym już domu.
Zadzwoń już dziś. tel:507 604 003

Wilgoć w budynku - Izolacje natryskowe pianką PUR.

Ponadto doskonałej jakości izolacja to świetny sposób na obniżenie rachunków za energię i przeciwdziałanie wilgoci. Wilgoć nie przedostanie się do wnętrza budynku, ponieważ tak działa izolacja pianką, dach i stropy są szczelnie otulone pianką PUR.

Prawidłowe ocieplanie izolacją natryskową na poddaszu jest jednym z najważniejszych kroków, jakie można podjąć, aby utrzymać ciepło w domu. Jest to jednocześnie radykalne obniżenie rachunków za media.

Jak powszechnie wiadomo, ciepło unosi się do góry, a do 50% tego ciepła może uciec przez źle ocieplone poddasze.

Ocieplanie poddasza Targówek

Ocieplenie poddasza pianką natryskową jest bardzo prostym procesem i zazwyczaj można je wykonać w mniej niż jeden dzień (oczywiście czas realizacji zależy od metrażu czy kubatury ocieplanej przestrzeni). Przy minimalnym zamieszaniu i bałaganie towarzyszącym natryskom pianą poliuretanową.

Istnieją dwa rodzaje izolacji piankowej: otwartokomórkowa i zamkniętokomórkowa.

Zapraszamy również do naszej firmy RENTIRO Wynajem sprzętu budowlanego i usługi koparko-ładowarką POLDOM Sp. z o.o. Kompleksowa budowa domów oraz DUETTHERM Projekty i wykonawstwo instalacji wewnętrznych

zobacz również: