instalacje natryskowe pianą PUR

Korzyści z ociepleń pianą
PUR

Korzyści z ociepleń pianą PUR - izolacja natryskowa może być stosowana w wielu różnych sytuacjach. W domu można ją stosować na dachach, poddaszach, podłogach, przy ogrzewaniu podłogowym oraz na ścianach wewnętrznych i zewnętrznych. Inne zastosowania obejmują budynki gospodarcze, sektory handlowe i przemysłowe, szopy, kontenery morskie, łodzie i przemysł chłodniczy.

Izolacja pianką natryskową to zdecydowanie najbardziej wydajny materiał izolacyjny dostępny obecnie na rynku. Zapewnia najwyższą wartość w porównaniu z tradycyjnymi materiałami izolacyjnymi, takimi jak wełna mineralna, włókno szklane, celuloza i płyty styropianowe. Jest szybka i łatwa do zastosowania i powoduje bardzo mało bałaganu i zakłóceń w codziennych czynnościach. Typowy irlandzki dom może być zwykle zaizolowany w ciągu jednego dnia.

Izolacja pianką natryskową nie tylko utrzymuje ciepło w domu w chłodniejszych miesiącach, ale także utrzymuje chłód w lecie. Ze względu na swój skład i "komórkową" strukturę, pozwala ona domowi oddychać, umożliwiając ucieczkę zawilgoconego powietrza. Tworzy również szczelną barierę, która otacza dom, hamując przenikanie zimnego wiatru i ulewnego deszczu. Wszystkie inne materiały izolacyjne dostępne obecnie nie robią tego i pozwalają na wysysanie ciepła z Twojego domu.

Izolacja pianką natryskową działa również jako doskonała bariera dźwiękowa. Znacznie redukuje hałas ze środowiska zewnętrznego przed wejściem do domu. Jest to korzystne, jeśli dom lub firma znajduje się w gęsto zaludnionym lub uprzemysłowionym obszarze, lub jeśli dom znajduje się w pobliżu lotniska. Stosuje się go również w ścianach wewnętrznych w celu wytłumienia dźwięków, które mogą przechodzić z pokoju do pokoju lub między piętrami. Doskonale sprawdza się w ścianach łazienek, gdzie problemem może być dźwięk prysznica i spłukiwanych toalet. Eliminuje również hałas generowany przez rury ścienne lub podłogowe, zakrywając je i jednocześnie izolując rury.

Zapraszamy również do naszej firmy RENTIRO Wynajem sprzętu budowlanego i usługi koparko-ładowarką POLDOM Sp. z o.o. Kompleksowa budowa domów oraz DUOTHERM PROJEKTY I WYKONAWSTWO INSTALACJI WEWNĘTRZNYCH