izolacje stropu pianką PUR

Izolacje pianką PUR

Izolacje pianką PUR w Warszawie.

Ocieplanie pianką PUR Warszawa

Izolacje natryskowe pianką poliuretanową 

Izolacje pianką PUR w systemie PURIOS to skuteczna metoda izolacji termicznej budynków. Wykonujemy ocieplenia pianką PUR dachów, izolacje poddaszy, ocieplenia podłogi, ocieplenia stropów i fundamentów. Ocieplenia pianką PUR są o wiele bardziej wydajne niż tradycyjne metody izolacji termicznej, ponieważ pianka dociera do trudno dostępnych zakamarków wypełniając je i szczelnie zatykając. Taka forma izolacji jest możliwa dzięki lekkiej i elastycznej strukturze pianki oraz składników, które zapewnia system PURIOS.

Izolacje pianką PUR w systemie PURIOS

Przede wszystkim system Purios można stosować w budynkach od fundamentów aż po dach. Świetnie sprawdza się także w budownictwie przemysłowym np. do izolacji konstrukcji stalowych, chłodni czy budynków inwentarskich. Wysokiej jakości składniki użyte do produkcji gwarantują, że piana nie starzeje się przez 25 lat. W trosce o naturalne środowisko systemy Purios nie posiadają substancji, które zubożają warstwę ozonową ziemi. Nowoczesna produkcja w Polsce, własny dział R&D, liczne patenty i codzienne badania próbek zapewniają najwyższy standard produktu.

Izolacje pianką PUR w Warszawie. Nasza siedziba mieści się na ul. Św Jacka Odrowąża 15 w Warszawie. Działamy na terenie Warszawy i okolic w promieniu 30km.

Zapraszamy również do naszej firmy RENTIRO Wynajem sprzętu budowlanego i usługi koparko-ładowarką POLDOM Sp. z o.o. Kompleksowa budowa domów oraz DUETTHERM Projekty i wykonawstwo instalacji wewnętrznych