Izolacje natryskowe pianką PUR

Izolacje natryskowe pianką PUR Warszawa w systemie PURIOS.

Ocieplamy budynki wewnątrz i na zewnątrz. Izolacje natryskowe to najskuteczniejsza forma ze wszystkich form izolacji termicznej budynków. Pianka PUR jest elastyczna, a jednocześnie niezwykle trwała, co powoduje, że zaaplikowana szczelnie przylega do podłoża i nie przepuszcza wilgoci.

Izolacje natryskowe pianką PUR w Warszawie - Korzyści

Izolacje natryskowe pianką PUR ze względu na ergonomiczność atestowanego materiału oraz metod stosowania pianki PUR wyróżnia przede wszystkim wydajność i trwałość, co bezpośrednio przekłada się na oszczędności w opłatach za energię. Dodatkowym, ale najważniejszym aspektem jest zachowanie zdrowia, gdyż jak wiadomo grzyby i pleśnie zawilgoconych pomieszczeń powodują szereg chorób, są niebezpieczne dla zdrowia i życia ludzi i zwierząt.

Izolacje natryskowe atestowane przez producenta są bezpieczne, wydajne i trwałe.

Izolujemy budynki jednorodzinne oraz budynki wielorodzinne. Izolacja termiczna pianką PUR sprawdza się również w przemyśle i rolnictwie.

Szerokie zastosowanie nowoczesna technologia

Proponujemy również docieplenia poszczególnych elementów budynków. Wiadomo, że pianka izolacji natryskowej dotrze w każdy najmniejszy zakamarek, dlatego jest tak skuteczna w uszczelnianiu powierzchni narażonej na działania temperatur, wiatru lub wilgoci. Nasi fachowcy aplikują piankę PUR na elementy budynku dawno wybudowanych, co spaja konstrukcję dodatkowo i powoduje mniejszą przepustowość akustyczną budynku.

  • docieplenie dachu
  • docieplenie poddasza
  • docieplenie stropów
  • docieplenie ścian
  • docieplenie podłogi

Zapraszamy również do naszej firmy RENTIRO Wynajem sprzętu budowlanego i usługi koparko-ładowarką POLDOM Sp. z o.o. Kompleksowa budowa domów oraz DUETTHERM Projekty i wykonawstwo instalacji wewnętrznych