Izolacja podłogi

Izolacja podłogi pianką natryskową znacznie przewyższa bardziej tradycyjne metody izolacji. Jest jednym z najbardziej skutecznych rozwiązań problemów związanych z pokryciem dachowym i izolacją. Innym ważnym wkładem jest to, że działa również jako doskonała bariera dźwiękowa. Pianka natryskowa otwartokomórkowa jest szybka i łatwa w aplikacji i powoduje minimalne zamieszanie i bałagan w czasie aplikowania. Może być rozprowadzana na istniejące podłogi lub od dołu przez sufit.

Stosowana na ścianach, na strychu, pod dachami i na podłogach. Radykalnie zmniejsza przenikanie dźwięku w porównaniu z płytami z włókna szklanego, wełny mineralnej lub styropianu. Dzięki gęstemu składowi i sposobowi aplikacji, w wyniku którego powstaje całkowicie szczelna powłoka. Zapobiega przenikaniu dźwięków generowanych z zewnętrz, takich jak zgiełk uliczny, ruch drogowy. W sytuacjach, gdy domy znajdują się w pobliżu lotnisk lub obszarów przemysłu ciężkiego to bardzo istotny aspekt.

Wygłuszanie dźwięku - Izolacja pianą w Warszawie

Zapobiega również przedostawaniu się dźwięków generowanych z wnętrza budynku na przykład piętra powyżej, poniżej lub do sąsiednich pomieszczeń. Rozmowy, suszarka do włosów, dźwięk telefonu, komputery biurowe i drukarki, pralki, spłukiwanie w toalecie, bieżący prysznic. Suszarki do ubrań, blendery, sokowirówki, młynki do kawy, telewizory, muzyka i gry, chodzenie po wyższych piętrach. Granie i ćwiczenie na instrumencie muzycznym to tylko kilka rodzajów dźwięków często generowanych w budynku, które mogą być radykalnie zredukowane. Dzięki izolacji z pianki natryskowej PUR wszystkie dźwięki zostają wytłumione.

Skuteczne wytłumienie dźwięku - Izolacja podłogi

Izolacja pianką natryskową, która jest zarówno elastyczna, jak i wypełniona milionami maleńkich pęcherzyków powietrza, nie tylko pochłania drgania podłogi i elementów drewnianych. Wręcz hamuje bezpośrednie przenoszenie dźwięku przez podłogę. Poprzez wypełnienie i uszczelnienie każdej szczeliny, przez którą mogą przechodzić te dźwięki, izolacja z pianki natryskowej zmniejsza przenoszenie dźwięków powietrznych.

Izolacja pianką natryskową PUR tłumi również, jeśli nie całkowicie wycisza, dźwięki, które mogą pochodzić z wnętrza podłogi. Na przykład takie jak woda przepływająca przez rury, odgłosy przepływu ścieków. Całkowicie otacza ona rury, utrzymując je bezpiecznie na miejscu i zapobiegając wszelkim odgłosom. Eliminuje również odgłosy, które powstają, gdy gorąca woda przepływa przez rury, z systemu grzewczego nagrzewa drewniane legary. Powoduje to ich rozszerzanie się i skrzypienie.

Ocieplenie podłogi zapobiega utracie ciepła

Zapobiega również uciekaniu ciepła na wyższe piętra. Nieocieplona podłoga zwykle powoduje, że niższe piętra stają się chłodniejsze. To z kolei wymaga więcej ciepła na ich ogrzanie, a wyższe piętra stają się z tego powodu zbyt gorące.

Zapraszamy również do naszej firmy RENTIRO Wynajem sprzętu budowlanego i usługi koparko-ładowarką POLDOM Sp. z o.o. Kompleksowa budowa domów oraz DUETTHERM Projekty i wykonawstwo instalacji wewnętrznych

Aleksandrów ocieplanie budynków Anin ocieplanie budynków Augustówka ocieplanie budynków Augustówka ocieplanie pianką Augustówka ocieplanie pianką PUR Bemowo ocieplanie pianką Bemowo ocieplanie pianką PUR Bródno-Podgrodzie ocieplanie budynków Bródno ocieplanie budynków Czechowice Warszawa ocieplanie budynków Ocieplanie budynków ocieplanie budynków Aleksandrów ocieplanie budynków Anin ocieplanie budynków Bródno ocieplanie budynków Bródno-Podgrodzie ocieplanie budynków Chrzanów (Warszawa) ocieplanie budynków Czechowice (Warszawa) ocieplanie budynków na Bemowie Ocieplanie budynków pianką ocieplanie budynków pianką Augustówka ocieplanie budynków pianką Bemowo Ocieplanie budynków pianką PUR ocieplanie budynków w Augustówce ocieplanie budynków Wilanów Wysoki ocieplanie budynków Zerzeń ocieplanie budynków Zielona-Grzybowa Ocieplanie natryskowe ocieplanie pianką PUR w Aleksandrowie Warszawa ocieplanie pianką PUR w Aninie Warszawa ocieplanie pianką PUR w Chrzanowie Warszawa ocieplanie pianką PUR w Czechowicach Warszawa ocieplanie pianką PUR w Wilanowe Wysokim Warszawa ocieplanie pianką PUR w Zerzeniu Warszawa ocieplanie pianką PUR w Zielonej-Grzybowej Warszawa ocieplanie w Aleksandrowie ocieplanie w Aninie ocieplanie w Chrzanowie (Warszawa) ocieplanie w Czechowicach (Warszawa) ocieplanie w Wilanowe Wysokim ocieplanie w Zerzeniu ocieplanie w Zielonej Grzybowej Ocieplenia poddaszy Wilanów Wysoki ocieplanie budynków Zerzeń ocieplanie budynków Zielona-Grzybowa ocieplanie budynków