Izolacja podłogi

Izolacja podłogi pianką natryskową znacznie przewyższa bardziej tradycyjne metody izolacji. Jest jednym z najbardziej skutecznych rozwiązań problemów związanych z pokryciem dachowym i izolacją. Innym ważnym wkładem jest to, że działa również jako doskonała bariera dźwiękowa. Pianka natryskowa otwartokomórkowa jest szybka i łatwa w aplikacji i powoduje minimalne zamieszanie i bałagan w czasie aplikowania. Może być rozprowadzana na istniejące podłogi lub od dołu przez sufit.

Jesteś w trakcie budowy lub remontu domu? Poszukujesz sprawdzonego i skutecznego sposobu na ocieplenie oraz izolację akustyczną podłogi? Oferujemy Ci najlepszy dostępny na rynku produkt izolacyjny- pianka poliuretanowa (PUR).

Izolacja podłogi

Stosowana na ścianach, na strychu, pod dachami i na podłogach. Radykalnie zmniejsza przenikanie dźwięku w porównaniu z płytami z włókna szklanego, wełny mineralnej lub styropianu. Dzięki gęstemu składowi i sposobowi aplikacji, w wyniku którego powstaje całkowicie szczelna powłoka. Zapobiega przenikaniu dźwięków generowanych z zewnętrz, takich jak zgiełk uliczny, ruch drogowy. W sytuacjach, gdy domy znajdują się w pobliżu lotnisk lub obszarów przemysłu ciężkiego to bardzo istotny aspekt.

Wygłuszanie dźwięku - Izolacja pianą w Warszawie

Zapobiega również przedostawaniu się dźwięków generowanych z wnętrza budynku na przykład piętra powyżej, poniżej lub do sąsiednich pomieszczeń. Rozmowy, suszarka do włosów, dźwięk telefonu, komputery biurowe i drukarki, pralki, spłukiwanie w toalecie, bieżący prysznic. Suszarki do ubrań, blendery, sokowirówki, młynki do kawy, telewizory, muzyka i gry, chodzenie po wyższych piętrach. Granie i ćwiczenie na instrumencie muzycznym to tylko kilka rodzajów dźwięków często generowanych w budynku, które mogą być radykalnie zredukowane. Dzięki izolacji z pianki natryskowej PUR wszystkie dźwięki zostają wytłumione.

Skuteczne wytłumienie dźwięku - Izolacja podłogi

Izolacja pianką natryskową, która jest zarówno elastyczna, jak i wypełniona milionami maleńkich pęcherzyków powietrza, nie tylko pochłania drgania podłogi i elementów drewnianych. Wręcz hamuje bezpośrednie przenoszenie dźwięku przez podłogę. Poprzez wypełnienie i uszczelnienie każdej szczeliny, przez którą mogą przechodzić te dźwięki, izolacja z pianki natryskowej zmniejsza przenoszenie dźwięków powietrznych.

Izolacja pianką natryskową PUR tłumi również, jeśli nie całkowicie wycisza, dźwięki, które mogą pochodzić z wnętrza podłogi. Na przykład takie jak woda przepływająca przez rury, odgłosy przepływu ścieków. Całkowicie otacza ona rury, utrzymując je bezpiecznie na miejscu i zapobiegając wszelkim odgłosom. Eliminuje również odgłosy, które powstają, gdy gorąca woda przepływa przez rury, z systemu grzewczego nagrzewa drewniane legary. Powoduje to ich rozszerzanie się i skrzypienie.

Ocieplenie podłogi zapobiega utracie ciepła

Zapobiega również uciekaniu ciepła na wyższe piętra. Nieocieplona podłoga zwykle powoduje, że niższe piętra stają się chłodniejsze. To z kolei wymaga więcej ciepła na ich ogrzanie, a wyższe piętra stają się z tego powodu zbyt gorące.

Zapraszamy również do naszej firmy RENTIRO Wynajem sprzętu budowlanego i usługi koparko-ładowarką POLDOM Sp. z o.o. Kompleksowa budowa domów oraz DUETTHERM Projekty i wykonawstwo instalacji wewnętrznych

cena izolacji natryskowej Warszawa cena izolacji pianką PUR w Warszawie cena ocieplania budynków w Warszawie cena ocieplenia budynku w Warszawie cennik izolacji budynku cennik izolacji pianką PUR cennik ocieplenia budynku Izolacja budynków gospodarczych izolacja fundamentów pianką PUR izolacja fundamentów pianką PUR Warszawa izolacja fundamentów pianką PUR w Warszawie izolacja fundamentów pianką PUR zamkniętokomórkową izolacja natryskowa pianką PUR izolacja pianką Warszawa izolacja poddasza pianką poliuretanową Warszawa izolacja poddasza pianką poliuretanową w Warszawie izolacja podłogi pianką izolacja podłogi pianką PUR izolacja podłogi pianką PUR Warszawa izolacja podłogi pianką PUR w Warszawie izolacje budynków gospodarczych izolacje budynków gospodarczych od wewnątrz Izolacje natryskowe pianką PUR izolacje natryskowe pianką PUR w Warszawie izolacje natryskowe pianką Warszawa izolacje pianką budynku izolacje pianką budynków izolacje pianką budynków gospodarczych izolacje pianką pur izolacje pianką wewnątrz budynku izolacje poddasza Warszawa izolacje termiczne budynków gospodarczych kalkulacja ocieplenia budynku pianką PUR Kalkulator wyceny ocieplania pianką PUR Ocieplanie budynków ocieplanie budynków gospodarczych Ocieplanie budynków pianką Ocieplanie budynków pianką PUR Ocieplanie natryskowe Ocieplenia poddaszy wycena izolacji pianką PUR wycena ocieplania budynku wycena ocieplenia budynku wycena ocieplenia poddasza wykonywanie izolacji natryskowych