Ocieplanie pianką PUR korzyści

Dlaczego warto stosować piankę natryskową PUR?

Dlaczego warto stosować piankę natryskową PUR?
Firma PUR-CONCEPT skupiła swoją energię na doskonaleniu aplikacji izolacji natryskowej pianki poliuretanowej. Oszczędzając czas, pieniądze i co najważniejsze energię dla swoich klientów. Jednocześnie przyczyniając się do zmniejszenia szkodliwej emisji CO 2 do atmosfery, która powoduje globalne zmiany klimatyczne i ocieplenie.

Pianka z poliuretanu, natryskowa izolacja piankowa jest prawdopodobnie najbardziej uniwersalnym ze wszystkich materiałów izolacyjnych. Poliuretany wykorzystuje się do produkcji różnych produktów wykorzystywanych w wielu dziedzinach życia. Na przykład sztywnych paneli izolacyjnych z pianki, uszczelek z pianki mikrokomórkowej, włókien syntetycznych takich jak Spandex. A także podkładów pod dywany, twardych części plastikowych, a nawet prezerwatyw.

Dlaczego warto stosować pianę natryskową PUR?

Istnieją 2 rodzaje izolacji pianką natryskową, których używamy. Izolacja pianką o otwartych komórkach i izolacja pianką o zamkniętych komórkach. Otwarte komórki głównie używa się w zastosowaniach domowych, a zamknięte komórki w zastosowaniach rolniczych, komercyjnych i przemysłowych.

Zapraszamy również do naszej firmy RENTIRO Wynajem sprzętu budowlanego i usługi koparko-ładowarką POLDOM Sp. z o.o. Kompleksowa budowa domów oraz DUETTHERM PROJEKTY I WYKONAWSTWO INSTALACJI WEWNĘTRZNYCH